Sdílet na FacebookSdílet na Google+Sdílet na TwitterSdílet na LinkedInPoslat odkaz emailemVytisknout tuto stránku

Divadlo: Divadlo Na Vinohradech

Hlavní stránka / Štítky / D / Divadlo: Divadlo Na Vinohradech

  • Brouk v Hlavě (Divadlo na Vinohradech) (článek) Včera jsme se byli podívat na 337. repríze legendárního představení Brouk v Hlavě, které ve Vinohradském divadle hrají už přes 19 let. V hlavní roli téhle komedie jsme se těšili na Viktora Preisse a Ivana Trojana, kterým sekundovali Simona Postlerová nebo Svatopluk Skopal. Před divadlem jsme si zašli do místní divadelní kavárny, kde si před představením dával pan Skopal pivíčko a pak směle do toho.
  • Excelentní výkony a skvělé představení Amadeus v Divadle na Vinohradech (článek) Na konci února (24.2.2015) jsme se Zuzkou byli na představení Amadeus. Teď doháním resty v psaní na svůj web, tak i tento mi nesměl uniknout. Film Amadeus znám skrz naskrz a mám ho moc rád. Proto jsem měl z představení obavy - jak moc se to bude lišit od filmu, jak zvládnu jiné herce atd. Ačkoli byl příběh trochu jiný, jiní herci a prostě všechno jiné, vůbec mi to nevadilo. Je třeba vyzdvihnout výkony dvou hlavních herců. Salieriho hraje Jiří Dvořák a Amadea Ondřej Brousek. Neskutečná podívaná! Opravdu běžte.
  • Zkrocení zlé ženy v Divadle na Vinohradech (článek) Ještě před Vánoci jsme využili jednoho z posledních svatebních darů a navštívili jsme Divadlo na Vinohradech na klasiku ze všech nejklasičtější - Zkrocení zlé ženy od Williama Shakespeara. A ačkoli jsme ten příběh znali, velmi příjemně nás překvapilo místní nastudování. Od začátku až do konce jsme se velice dobře bavili a můžeme to vřele doporučit. Jen varuji, že závěr této hry není vhodný pro kteroukoliv ženu, která je alespoň trochu emancipovaná či feministka a zároveň by to neuměla vzít s rezervou a v duchu té doby, kdy to Shakespeare napsal.

sekce: Štítky   |   Tisk   |   Poslat stránku známému


Sdílet na FacebookSdílet na Google+Sdílet na TwitterSdílet na LinkedInPoslat odkaz emailemVytisknout tuto stránku
Administraci zajišťuje redakční systém společnosti NETservis s.r.o.