Sdílet na FacebookSdílet na Google+Sdílet na TwitterSdílet na LinkedInPoslat odkaz emailemVytisknout tuto stránku

Vše o ženách (Studio DVA, letní scéna Vyšehrad)

Hlavní stránka / Kultura / Vše o ženách (Studio DVA, letní scéna Vyšehrad)

22.7.2013

Vše o ženách (Studio DVA, letní scéna Vyšehrad) 9.7.2013 jsme se Zuzkou shlédli výborné představení Vše o ženách na Vyšehradě. Počasí nám i herečkám přálo. Ve třech hlavních a jediných rolích se představili Jitka Schneiderová, Anna Šisková a Jana Krausová. Představení to bylo vtipné, uvolněné, lehce improvizované a prostě dobré. Zvon kostela Sváteho Petra a Pavla nejednou krásně zasáhl do děje. Vřele doporučujeme všem a chystáme se na Vše o mužích (taktéž na Vyšehrad). Jen si dejte pozor, kdo jste tam ještě nebyli, sedí se tam na lavicích bez možnosti opřít se.

Herecký koncert tří skvělých hereček, z nichž každá se představí v pěti rolích, a to vše v rytmu songů 60. let 20. století. Je krásné, jak některé role spolu souvisejí a jiné ne. Role se velmi liší a ukazují mnoho různých ženských emocí.

Jak na konci představení podotkla Anna Šišková, když mluvila k publiku: "Tohle nebylo vše o ženách, ani nemohlo být, vždyť to napsal chlap....". Autorem je chorvatský autor Miro Gavran.

Autor: Roman Kvasňa  |  Štítky: Divadlo: Letní scéna Vyšehrad, Rok: 2013, Žánr: Komedie  |   sekce: Kultura   |   Tisk   |   Poslat článek známému

Související články

Diskuse

Zobrazit vše Zobrazit vybrané Vložit příspěvekSdílet na FacebookSdílet na Google+Sdílet na TwitterSdílet na LinkedInPoslat odkaz emailemVytisknout tuto stránku
Administraci zajišťuje redakční systém společnosti NETservis s.r.o.