Sdílet na FacebookSdílet na Google+Sdílet na TwitterSdílet na LinkedInPoslat odkaz emailemVytisknout tuto stránku

Vše o mužích (Studio DVA, letní scéna Vyšehrad)

Hlavní stránka / Kultura / Vše o mužích (Studio DVA, letní scéna Vyšehrad)

24.7.2013

Vše o mužích (Studio DVA, letní scéna Vyšehrad) Předevčírem jsme se Zuzkou vyrazili za kulturou, tentokrát opět na letní scénu na Vyšehrad. Bylo krásně a čekalo nás skoro tříhodinové představení Vše o mužích. 3 hodiny ve spojení s tamními tvrdými lavicemi mě popravdě trochu děsilo, ale jakmile to začalo, velmi rychle jsem na to zapomněl. Trojice herců ve složení Maroš Kramár, Filip Blažek a Michal Slaný rozjela smršť humoru, improvizace a nadsázky. Předem ale varování - byl používám velmi chlupatý a sprostý humor, takže pokud Vám tohle nesedí, není tohle představení pro Vás.

Vše o mužích je komedie z pera Mira Gavrana (stejně jako komedie Vše o ženách). Obě hry mají mnoho společného - obě jsou postavené z několika různých příběhů, obě začínají i končí důchodcovckou scénkou a jeden z příběhů ukazuje homosexuální stránku. No, je třeba říct, že zatímco Vše o ženách je vážnější, umělecky i emočně hodnotnější, naproti tomu je Vše o mužích doslova narvané levným humorem. Tedy lesbická scéna u žen je hooodně vážná, ale gay scéna u muží je narvaná legrací. Páni herci se totiž v rámci představení baví tím, že se snaží jeden druhého rozesmát a odbourat.

Jako ženy, umí krásně zapojit okolní zvuky, které s představením vůbec nesouvisí. Dámy si také přijdou na své, uvidí striptýz, cvičící chlapy a nakonec v ději najdou i nějaké ty emoce. Za sebe vřele doporučuju, ale musíte mít náladu na vulgární těžce neintelektuální humor.

Autor: Roman Kvasňa  |  Štítky: Divadlo: Letní scéna Vyšehrad, Rok: 2013, Žánr: Komedie  |   sekce: Kultura   |   Tisk   |   Poslat článek známému

Související články

Diskuse

Zobrazit vše Zobrazit vybrané Vložit příspěvekSdílet na FacebookSdílet na Google+Sdílet na TwitterSdílet na LinkedInPoslat odkaz emailemVytisknout tuto stránku
Administraci zajišťuje redakční systém společnosti NETservis s.r.o.